Hakkımızda

Cms Yapım

Hakkımızda

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan Cms Yapım ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Cms Yapım `a başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu adaylarına bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. Cms Yapım 'a başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf çekimine yönlendirerek web sitemizde yayınlamaktayız. Yayınlanan fotograflar sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz. Yani oyuncu ile yapım şirketlerinin buluşmasına aracılık yapmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren Cms Yapım etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Cms Yapım sunduğu hizmetlerle farkındalığı oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Cms Yapım'in ilkesi şu yöndedir; her modellerimiz için en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır.  Cms Yapım her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen kişilerde gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.