Cast Ajansları

Cast Ajansları

Cast Ajansları

Cast ajansları nın amacı kadrosunun iyi yapıda olmasını sağlayarak profesyonel şekilde oyuncu, reklam yüzü, manken ve model hizmetlerini eksiksiz ve kaliteli şekilde sürdürmektedir. Cast ajansları aile yapısını dikkate alarak saygı çercevesinde güvenli ve sagınlığından ödün vermeyerek ilerlemelidir.
Ajanslar televizyon ekranlarına, oyuncuları, modelleri ve sunucuları kanal yetkililerine veya yapımcılara ulaştıran araç niteliğindedir. Cast ajansları ile oyuncu olmanın 2 belirli ilkesi vardır. Görsel sanatlara mereklı olmak ve sevmek , diğeri ise belirli yeteneklere sahip olduğuna inanmaktır.
 

Cast Ajanslarının Hizmetleri
 

Dizi ve Sinema Oyunculuğu:
Bir çok yapım şirketlerinin sinema ve dizi projelerinde  oyuncu ve yardımcı oyuncu ihtiyacını karşılamaktadır.
 

Reklam Oyunculuğu:
Geniş kitleye hitap edecek her yaştan bay bayan bir çok reklam oyuncusunu televizyonla buluşturmaktadır.
 

Dublaj Sanatçısı:
Bu sanatçılar daha çok sahnenin arka kısmında yer alırlar. Sesleriyle televizyon içindedirler.

Tanıtım Hostesi:
Fuarlar, tanıtımlar ve şovlarda başarının katlanması için en iyi şekilde tanıtan yardımcıları belirlemekten geçer. Bu hizmetide en iyi şekilde yapmak gerekir.

Dansçı, Sunucu :
Defile organizasyonu, ürün tanıtımları, tv yarışma programları için ihtiyaç olan dans ekibi ve sunucuları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak.

Makyöz ve Kuaför:
Oyuncuların ilgili projeye hazırlamasını sağlamaktadırlar.
Cast ajansının temel niteliği sorunlara sabitlenmeden çözümler üretebilmektedir, belirli plan doğrultusunda ilerleyebilmektir.